Obwieszczenie Wójta Gminy Inowrocław z dnia 8 maja 2025 r. WGP.6220.8.2025 o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pod nazwą: "Budowa studni głębinowej na dz. nr 29/2 w miejscowości Żalinowo, obręb 0047, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski"
decyzja wgp.6220.8.2025 z charakterystyką (PDF | 13,76MB)
obwieszczenia wgp.6220.8.2025 wydanie decyzji (PDF | 667,44KB)
Metryczka
-
Wytworzono:08-05-2025przez: Paweł Kruczykowski
-
Wprowadzono przez:Paweł Kruczykowski
-
Udostępniono:08-05-2025, 12:20
-
Zmodyfikowano:08-05-2025, 12:22przez: Paweł Kruczykowski
-
Osoba odpowiedzialna:Paweł Kruczykowski
-
Podmiot udostępniający:Urząd Gminy InowrocławOdwiedzin: 217
Trwa ładowanie, proszę czekać
-
modyfikacja strony:08-05-2025 12:22:01przez: Paweł Kruczykowski
-
modyfikacja strony:08-05-2025 12:21:54przez: Paweł Kruczykowski
-
modyfikacja strony:08-05-2025 12:21:43przez: Paweł Kruczykowski
-
modyfikacja strony:08-05-2025 12:20:52przez: Paweł Kruczykowski