Obwieszczenie Wójta Gminy Inowrocław z dnia 16 stycznia 2025 r. WSO.6220.22.2022 w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. "Budowa w obrębie Olszewice, gmina Inowrocław elektrowni fotowoltaicznej o mocy do około 7 MW"
obwieszczenie wso.6220.22.2022 2 (PDF | 714,64KB)
DECYZJA (PDF | 203,36KB)
CHARAKTERYSTYKA (PDF | 106,30KB)
Metryczka
-
Wytworzono:17-01-2025przez: Paweł Kruczykowski
-
Wprowadzono przez:Paweł Kruczykowski
-
Udostępniono:17-01-2025, 08:54
-
Zmodyfikowano:17-01-2025, 10:25przez: Paweł Kruczykowski
-
Osoba odpowiedzialna:Paweł Kruczykowski
-
Podmiot udostępniający:Urząd Gminy InowrocławOdwiedzin: 320
Trwa ładowanie, proszę czekać
-
modyfikacja strony:17-01-2025 10:25:33przez: Paweł Kruczykowski
-
modyfikacja strony:17-01-2025 10:25:27przez: Paweł Kruczykowski
-
modyfikacja strony:17-01-2025 10:25:20przez: Paweł Kruczykowski
-
modyfikacja strony:17-01-2025 08:56:15przez: Paweł Kruczykowski
-
modyfikacja strony:17-01-2025 08:54:56przez: Paweł Kruczykowski